دبیرستان پسرانه هیئت امنایی شهید دکتر مفتح (دوره دوم) اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 استان اصفهان

توجه/ مهم مهم مهم

خانواده های گرامی و دانش آموزان عزیز :

سلام و درود فراوان

با توجه به تعطیلی مدارس و لزوم ادامه آموزش ،علاوه بر ضرورت اجرای برنامه ریزی دقیق توسط دانش آموزان در منزل و پیگیری توسط خانواده های گرامی و مطالعه دروس مختلف، جهت جلوگیری از افت تحصیلی احتمالی، علاوه  بر استفاده از شبکه آموزش و سایت های آموزشی رایگان دیگر از جمله سایت آلاء، دبیرستان شهید دکترمفتح هم برنامه هایی پیش بینی کرده است که اهم آن بدین شرح است:

*از کلیه دبیران گرامی درخواست شده با استفاده از سایت و اپلیکیشن دبیرستان و... فعالیت های مختلفی صورت گیرد .از جمله ارسال فیلم تدریس ،ارسال فایل صوتی،چکیده ای از دروس،جزوه،درس نامه، قرار دادن آزمون و دریافت جواب ،نمونه سوالات مختلف،رفع اشکال و... (البته تعدادی از همکاران قبلا گروه یا کانال با کلاس خود داشته اند که مقرر شد همان گروه تقویت گردد)

*به همکاران محترم پیشنهاد شده در اپلیکیشن و ...، فعال بوده و با دانش آموزان تعامل متقابل داشته باشند.

*در ضمن استفاده از فیلم های آموزشی ازشبکه آموزش صدا و سیما و یا سایت های معتبر کمک شایانی خواهد نمود.

تذکر

از کلیه دانش آموزان عزیز انتظار می رود که مطالب ارسالی همکاران بر روی سایت، اپلیکیشن و... را پیگیری،تمرین ومطالعه نموه و کاملا فعال باشند، چون نتایج آنها در نمرات مستمر نوبت دوم منظور خواهد شد.

آرزومند موفقیت روزافزون همراه با سلامتی شما عزیزان هستیم و امیدواریم با لطف پروردگار و همکاری و هماهنگی مردم عزیز کشورمان با مدافعان سلامت هر چه زودتر خبر خوش مهار بیماری کرونا را بشنویم.

با تشکر

سایه حق و سلامت تن همواره ، همراه زندگیتان باشد.

خدانگهدارتان

نظرات خوانندگان
تا کنون هیچ نظری درباره این مطلب ثبت نشده است
نظر جدید
نام*
ایمیل
نظر*

متن تصویر*
مشاهده لیست تمام مطالب...