دبیرستان پسرانه هیئت امنایی شهید دکتر مفتح (دوره دوم) اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 استان اصفهان

سامانه آموزش مجازی ویژه دانش آموزان استان اصفهان

سامانه آموزش مجازی دانش‌آموزان در آدرس http://erp.isfedu.ir در دسترس همه دانش آموزان استان اصفهان قرار دارد .
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در بیست و یکمین روز از اسفند ماه 1398 اعتدادی مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان از راه اندازی سامانه آموزش مجازی ویژه دانش آموزان استان اصفهان خبر داد .

اعتدادی در این باره اظهار داشت : با عنایت به تعطیلی مدارس و به منظور استمرار آموزش دانش‌آموزان استان با استفاده از ظرفیت های فضای مجازی این سامانه آموزشی راه اندازی شده است.

وی اظهارداشت: این آموزش‌ها با حضور معلمان منتخب و نظارت گروه‌های آموزشی و درسی استان و براساس بودجه‌بندی اسفند ماه در استودیو مرکز تحقیقات معلمان اصفهان در مدت ۲ هفته اخیر ضبط و آماده پخش گردیده است.

وی هم چنین به بارگذاری روزانه ۵۰ درس بر روی سامانه مربوطه اشاره کرد و از اقدام ارزشمند معلمان تلاشگر استان و همکاران اداره کل قدردانی نمود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان در ادامه با تأکید بر لزوم مشارکت و همراهی مدیران، معلمان و به‌ویژه اولیای دانش آموزان اظهار داشت : دانش آموزان در ایام تعطیلات، می توانند علاوه بر پی گیری دروس از شبکه آموزش سیما با بهره مندی از آموزش و تدریس معلمان منتخب استان ضمن بهره مندی از عدالت آموزشی به تحصیل خود ادامه دهند.

بر اساس این گزارش دانش آموزان می توانند به آدرس http://erp.isfedu.ir مراجعه نمایند و پس از ورود به سامانه با کلیک بر روی گزینه « آموزش و یادگیری » به محتوای آموزشی پایه درسی خود دسترسی داشته باشند .
لازم به ذکر است نام کاربری و رمز عبور هر دانش آموز به طور پیش فرض کدملی دانش آموز می باشد .

نظرات خوانندگان
تا کنون هیچ نظری درباره این مطلب ثبت نشده است
نظر جدید
نام*
ایمیل
نظر*

متن تصویر*
مشاهده لیست تمام مطالب...